Opleidingen / Structureel knelpuntkarakter / Logistiek assistent in de zorg (LAZ)
  • Logistiek assistent in de zorg (LAZ)

Logistiek assistent in de zorg (LAZ)

NIEUW! Nu ook een dagopleiding met ondersteuning Nederlands en leren leren in Beerse.
 
Als logistiek assistent werk je graag met mensen. Je biedt logistieke ondersteuning aan verpleegkundigen en het zorgteam in ziekenhuizen, woonzorgcentra of andere gezondheidsvoorzieningen.
 
Met ondersteuning van de Provincie Antwerpen investeren wij in zorg. Tijdens de opleiding gaan enkele praktijklessen door in de vorm van zorgplekleren in WZC De Buurt in Zoersel. Op die manier leer je heel snel hoe je de theorie toepast in de reële praktijk. 
 
Wil je meer informatie over de opleidingen logistiek assistent?   

Klik hieronder op de link en vul het formulier in.
Je ontvangt enkele dagen voor de volgende infosessie een uitnodiging.
aanmeldingsformulier infosessie logistiek assistent

Onze modules

Infomomenten

Traject

Uurrooster

Opmerkingen

De avondopleiding logistiek assistent is een jaaropleiding die start in september of januari.
De dagopleiding is een opleiding van 5 maanden die start in september of januari. Het is de bedoeling dat je meteen bij de start inschrijft voor alle modules van het traject zodat je het certificaat van logistiek assistent in de zorg kan behalen. Wens je niet in te schrijven voor het volledige traject, hou er dan rekening mee dat die beslissing een risico inhoudt aangezien het niet zeker is dat er volgend jaar weer voldoende vraag zal zijn naar deze opleiding.

Bij een online inschrijving worden er geen kortingen, verminderingen of plafonnering van het inschrijvingsgeld toegepast. Je betaalt het volledige bedrag. Als bij de verwerking van je inschrijving blijkt dat je recht hebt op kortingen, ontvang je een terugbetaling.
Wens je meteen het correcte bedrag te betalen? Kom dan langs op het secretariaat: campus de Merodelei 220 in Turnhout.